Race #3

1st Liam Smith, Kingston Wheelers
2nd Nathan Peppercorn, Crawley Wheelers
3rd James Smee, Chichester City Riders
4th Andy Dixon, Paceline RT
5th Keith Pope, Dulwich Paragon CC
6th Joshua Denton, VC Meudon
7th Simon Briggs, Horsham Cycling
8th Andrew Thomas, VC Godalming & Haslemere
9th Tony Morancie, Farnborough & Camberley Cycling Club
10th Luke Burgess, Horsham Cycling
11th Michael Paine, PB Cycle Coaching Racing Team
12th Giles Short, Farnborough & Camberley Cycling Club
13th Gavin Lattimore, Farnborough & Camberley Cycling Club
14th Rob Hampson, i-Team.cc
15th Martin Tickner, Horsham Cycling
16th Paul Townsley, Worthing Excelsior CC
17th Darren Bird, Sussex Nomads
18th Jeremy Page, PB Cycle Coaching Racing Team
19t Ali Mcgregor, Private Member
20th hSam Begg, London Dynamo
21st Paul Windust, Horsham Cycling
22nd Paul Radford, Maison du Velo
23rd Luca Stringer, Crawley Wheelers
24th Bryn Reeves, Horsham Cycling
25th Kaushal Sampat, Addiscombe CC
26th Jan Schnitker, Charlotteville CC
27th Stephen Strickland, Horsham Cycling
28th Andrew Pease, Private Member

Race #2

1st Simon Lang, Crawley Wheelers
2nd Andy Dixon, Paceline RT
3rd Andy Gorman, Stolen Goat
4th James Smee, Chichester City Riders
5th Ali Mcgregor, Private Member
6th Jeremy Page, PB Cycle Coaching Racing Team
7th Simon Briggs, Horsham Cycling
8th Keith Pope, Dulwich Paragon CC
9th Luca Stringer, Crawley Wheelers
10th Stuart Howard, PB Cycle Coaching Racing Team
11th Paul Townsley, Worthing Excelsior CC
12th Luke Burgess, Horsham Cycling
13th Tony Morancie, Farnborough & Camberley Cycling Club
14th Steve Stoddart, VC Meudon
15th Joshua Denton, VC Meudon
16th Martin Tickner, Horsham Cycling
17th Ben Calthrop, Kent Velo
18th Jasper Korteweg, Farnborough & Camberley Cycling Club
19th Gavin Lattimore, Farnborough & Camberley Cycling Club
20th Tom Foster, Charlotteville CC
21st Rob Hampson, i-Team.cc
22nd Andrew Thomas, VC Godalming & Haslemere
23rd Grace Dent, Project 51
24th Sam Begg, London Dynamo
25th Fidel Gonzalez, WyndyMilla
26th Andrew Pease, Private Member
27th Jim Claydon, Steyny
28th Ben Clark, Pearson Cycling Club
29th Adrian Kine, Private Member
DNF Joe Naylor, Farnborough & Camberley Cycling Club
DNF Stephen Strickland, Horsham Cycling

Race #1

1st Liam Smith, Kingston Wheelers
2nd Andy Gorman, Stolen Goat
3rd Jeremy Page, PB Cycle Coaching Racing Team
4th Paul Townsley, Worthing Excelsior CC
5th Tom Foster, Charlotteville CC
6th Rory Knapp, Brighton Mitre
7th Daniel Ellis, Eastbourne Rovers
8th Jasper Korteweg, Farnborough & Camberley Cycling Club
9th Martin Tickner, Horsham Cycling
10th Giles Short, Farnborough & Camberley Cycling Club
11th Simon Briggs, Horsham Cycling
12th Gavin Lattimore, Farnborough & Camberley Cycling Club
13th Stuart Howard, PB Cycle Coaching Racing Team
14th Michael Paine, PB Cycle Coaching Racing Team
15th Nathan Peppercorn, Crawley Wheelers
16th Tobias Bunyan, Eastbourne Rovers
17th Mike Ward, Horsham Cycling
18th Julian Enticknap, VC Godalming & Haslemere
19th Rob Hampson, i-Team.cc
20th Joshua Denton, VC Meudon
21st Ali Mcgregor, Private Member
22nd Steve Stoddart, VC Meudon
23rd Tony Morancie, Farnborough & Camberley Cycling Club
24th Stephen Strickland, Horsham Cycling
25th James Smee, CCR
26th Paul Radford, Maidon du Velo
DNF Luke Burgess, Horsham Cycling
DNF Andy Dixon, Paceline RT
DNF Jamie Parkinson, Farnborough & Camberley Cycling Club
DNF Paul Windust, Horsham Cycling
DNF Grace Dent, Project 51
DNF Andrew Pease, Private Member